Alibaba.com Türkiye’nin Yeni İş Ortaklarını Açıkladı

Alibaba, yeni ihracatçılar yaratabilmek ve Türkiye’de yer alan KOBİ’lerin dijital dönüşümüne katkı sağlamak için yeni iş birliklerini açıkladı.

alibaba
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Alibaba’nın B2B e-ticaret sistemi olan Alibaba.com, yeni kanal iş ortakları olan Eyula, Tempo BDO ve EMYD ile olan iş birliğini açıkladı. Bu iş ortakları Türkiye’deki KOBİ’lere uçtan uca e-ticaret çözümleri sunacak. Aynı zamanda dijital pazarlama, dönüşüm ve lojistik anlamında da destek verecek.

Eyula, uluslararası standartlarda dijital pazarlama hizmeti sunan ajans olarak faaliyetlerine devam ediyor. EMYD, uluslararası e-ticaret çözümleri getirirken, Tempo BPO ise müşterilerine kendi hizmetlerinin yanında Alibaba.com hizmetleriyle de yeni çözümler sunacak.

alibaba, e-ticaret, e ticaret

Dijital Varlığın Önemi Vurgulanıyor

Alibaba Avrupa Genel Müdürü Daniel Zheng, yeni iş ortaklarıyla yaptıkları anlaşmayı duyurmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Türkiye’de 3.5 milyonu aşkın üyesi olan Alibaba, KOBİ’lerin uluslararası pazarlara açılarak iş yapmalarını pratik hale getirebilmelerini istiyor.

KOBİ’lerin dijital dönüşümünü sağlamayı da hedefleyen Alibaba, daha fazla alıcı ve satıcıyı bir araya getirmeyi planlıyor. Teknolojinin oyun alanını geliştirdiğine inanan ve küçük boyuttaki şirketleri de uluslararası şirketlere dönüştürebileceklerine inanan Alibaba, bütün sektörlerin dijital alandaki varlığının önem kazandığının altını çiziyor.

Önümüzdeki süreçlerde sunacakları hizmet ve aktiviteler ile KOBİ’lerin dijitalleşmesinin artan önemini vurgulayacaklarını söyleyen ekip, bu konuda platformları üzerinde KOBİ’lerin ihtiyaç duyabilecekleri çözümleri ve hizmetleri sunacaklarını dile getiriyor.

YORUMLAR