Amazon Türkiye’ye “Gıda Ürünleri” Kategorisi Geldi

Çevrim içi market hizmetlerine bir yenisi daha eklendi. Amazon Türkiye, gıda ve içecek kategorilerini ürünlerle doldurdu.

amazon türkiye çevrim içi market
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye, çevrim içi market uygulamalarını çok sevdi. Özellikle pandemi döneminde market uygulamaları o kadar çok rağbet gördü ki birkaç yıllık kazanç hedeflerini yalnızca 1 yılda elde ettiler. Bunu gören birçok e-ticaret uygulaması, platformlarının içine market özelliği getirdiler. İşte hepimizin çok yakından takip ettiği bu girişimlere bir yenisi daha eklendi. Dünyanın en büyük e-ticaret uygulaması Amazon’un Türkiye sitesi, “gıda ve içecek” kategorilerinin hizmete açıldığını duyurdu. 

Binlerce ürün ile donatılan yeni kategoride yerli ve yabancı markalar bulunmakta. Çay-kahveden atıştırmalıklara oradan konservelere ve makarnalara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuluyor. Açılışa özel 13 Nisan 2021’e kadar %60’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

çevrim içi market

“Amazon.com.tr” Türkiye Genel Müdürü Richard Marriott, “‘Amazon.com.tr’yi hizmete açtığımızdan bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz. Bu doğrultuda, ürün seçkimize ‘Gıda ve İçecek’ kategorimizi eklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Amazon Türkiye olarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri mümkün olan en hızlı ve güvenilir şekilde sunarak fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin Amazon Türkiye’den alışveriş yapmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşarken tüm ihtiyaçlarını da karşılayabilmeleri adına hâli hazırda geniş olan ürün yelpazemizi daha da genişletmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR