Amazon Türkiye, Pazar Günü Teslimatlarını Ankara, Bursa, İzmir ve Kocaeli ile Genişletiyor

Amazon Türkiye, pazar günü yalnızca İstanbul’da teslimat yaparken şimdi bu ağını Ankara, Bursa, İzmir ve Kocaeli’ye de açıyor.

amazon türkiye pazar teslimatı
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Amazon Türkiye, pazar günü teslimat hizmetlerini 4 büyükşehir ile genişlettiklerini duyurdu. 2019 yılından beri sadece İstanbul’da sunulan hizmetten artık Kocaeli, Ankara, İzmir ve Bursa’daki müşteriler de yararlanabilecek. 

Belirtilen şehirlerdeki tüketiciler, Amazon Prime üyelikleri varsa kargo ücreti ödemeden tüm alışverişlerini pazar gününe dek yapabilecek. Prime üyesi olmayanlar ise sepet tutarına 7,90 liralık teslimat ücretini ödeyerek aynı hizmetten faydalanabilecek. Kargo ücreti ödemek istemeyenler, 30 günlük deneme süresinin ardından aylık 7,90 liraya Amazon Prime aboneliği alabilirler. 

Amazon, Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, yeni duyurunun ardından şöyle konuştu: “Amazon’da müşterilerimize sürekli olarak yenilikler sunmak için çalışıyoruz. İstanbul’daki müşterilerimizin Pazar günü teslimat seçeneğinden duyduğu memnuniyeti biliyoruz ve bu hizmetimizi artık Ankara, Bursa, İzmir ve Kocaeli’de daha da fazla kişiye ulaştıracak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Pazar günü teslimat, her günün artık bir Amazon teslimat günü olduğu ve artık bu şehirlerdeki Amazon müşterilerinin Amazon’da alışveriş yaparken daha fazla rahatlığın keyfini çıkarabileceği anlamına geliyor.”.

YORUMLAR