Apple Özel Etkinliği’nin Tarihi Belli Oldu: 14 Eylül

Gelen yeni bilgilere göre Apple’ın etkinliğinin 14 Eylül tarihinde gerçekleştirileceği ve Türkiye saatiyle 20:00’de başlayacağı doğrulandı.

apple etkinlik
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Apple’ın bu yıl Eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikte tanıtımını yapacağı ürünleri yavaş yavaş paylaşılmaya başlanmıştı. Şirketin bugün paylaştığı özel bir tweet ve e-posta bildirisi ile tarihler resmi olarak duyuruldu.

apple

Apple tarafından paylaşılan bilgilere göre etkinliğin 14 Eylül tarihinde gerçekleşeceği belirtildi. Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak olan etkinliğin ortalama 2 saat boyunca sürmesi düşünülüyor. Daha önceki etkinliklerde olduğu gibi yeni etkinlik de Apple Park’tan canlı olarak yayınlanacak.

iPhone 13 ve MacBook Tanıtımları Geliyor

2021 yılındaki akıllı telefon dünyasının en fazla merak edilen modelleri arasında bulunan iPhone 13 ailesinin de bu etkinlikte ortaya çıkması bekleniyor. iPhone 13 ailesinin dışında Apple Watch, AirPods ve iPad Mini ürünlerinin yeni modellerinin de tanıtılacağı söyleniyor.

Geçen yıl gücünü M1 işlemciden alan Mac modellerini tanıtan Apple, işlemcilerin güncel versiyonuyla beraber yeni MacBook Air, iMac, Mac Mini, Mac Pro ve MacBook Pro modellerini de tanıtabilir.

Etkinlik kapsamında karşınıza çıkabilecek ürünler arasında son derece şaşırtıcı etkiye yol açabilecek VR teknolojisini kapsayan seçeneklerin de bulunacağı söyleniyor. Ancak Apple’ın yapay zeka ile ilgili ürünlerine çok fazla ağırlık vermemesinden dolayı bu teknolojiye ait ürünlerin önümüzdeki seneye kalabileceği de söyleniyor.

YORUMLAR