BiSU’nun Hızlı Teslimat Servisi BiRi Hizmete Başladı

Su siparişlerini pratikleştirmek için hizmet veren BiSu uygulaması, yeni teslimat servisi olan BiRi’yi duyurdu.

bisu, biri
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Karantina sürecinde sipariş sayıları %60 oranında artış gösteren BiSu, ayda 10 milyon litre su siparişine aracılık ediyor. 2015 yılından beri aktif bir şekilde hizmet veren uygulama bugün yeni teslimat servisi olan BiRi’yi duyurdu.

BiSu’nun hızlı teslimat servisi olarak hizmet sunan BiRi, damacana su siparişlerini haftanın 7 günü gece 24’e kadar 30 dakikada teslim ediyor. BiSu, kullanıcılara farklı su markaları arasından seçim yapabilme şansı da sunuyor.

BiSu kullanıcıları uygulama içerisinden BiRi servislerine ulaşarak damacana ve içecek portföyü içerisinden dilediklerini seçebiliyor ve siparişleri gün, saat ve hız tercihlerine göre kişisel hale getirebiliyor. BiRi servisinin şimdilik Kadıköy’de yer alan 4 deposu ile hizmet verdiği biliniyor.

Yeni Hedefler Belirlendi

55 ilde ortalama 1 milyon haneye 50’den fazla su markası ile sipariş iletişime aracılık sunan BiSu, geçen yıla göre 3 kat büyüyerek gündeme gelmişti. BiSu’nun BiRi ile hedefi ise kısa süre içerisinde İstanbul’da 100 depoya ulaşarak 1000 kişilik bir istihdam yaratmak.

Kullanıcılardan gelen talepleri doğru portföylerle bir araya getirerek evin tüm içecek ihtiyacına yönelik hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten BiSu kurucu ortağı Ergin Üner, damacana gibi sık sık tüketilen soda, gazlı içecek, sıcak içecek gibi kategorilerde de seçenek sunacaklarını söyledi. Tüketici ihtiyaçlarına göre uygulamayı canlandırdıklarını söyleyen Üner, bu ürünleri marketlerden daha uygun fiyata kullanıcılar ile buluşturduklarını da belirtti.

BiSu, geçtiğimiz ay mevcut yatırımcılarından Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcılarının katılımıyla köprü yatırım turunu gerçekleştirmişti. Bu yatırım turu sonucunda 50 değerlemesini 50 milyon dolara taşımıştı. Yıl sonuna kadar ise Serie A turunu yapacaklarını söyleyen BiSu kurucu ortağı Ergin Üner, şu ana kadar pazar yeri olarak ciddi büyümelere imza atmış BiSu’nun yeni hizmetiyle ilgili heyecanlı olduklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR