BiSu’nun Değerlemesi 50 Milyon Dolara Ulaştı

Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcılarının katılımıyla köprü yatırım turu yapılan BiSu’nun değerlemesi ortalama 50 milyon dolara erişti.

bisu
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

BiSu 2015’te Ergin Üner ve Ozan Alptekin’in liderliğinde kurulmuştu. Ekip, Eylül 2015 tarihinde yalnızca İstanbul’da hizmet vererek yolculuğuna başlamıştı. Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcıların katılımıyla köprü yatırım turu yapılan BiSu’nun değerlemesi ortalama 50 milyon dolara erişti.

6. yılındaki şirket, 60 ayrı şehirde 1 milyondan azla haneye hizmet sunuyor. BiSu, 50’den fazla su markasının yanı sıra, haftanın her günü saat 24:00’a kadar hızlı damacana su ve içecek siparişi sağlıyor. BiSu 7000’i aşkın ürün çeşidi ile bir evin bütün ihtiyaçlarını karşılayan ve 2019 yılında hizmete başlayan Bi’Market ile yoluna devam ediyor.

Yıl Sonu Planları Belirlendi

Kısa süre içerisinde teknoloji ile bir araya gelen BiSu, sadece su sipariş uygulaması olmaktan daha fazlasını sunuyor. Kullanıcıların ihtiyaçları için gelişmeye ve büyümeye devam eden platform, farklı damacana su ve diğer içecek markalarını da kapsayan kategorileriyle haftanın her günü hızlı teslimat imkanı sunuyor.

bisu

BiSu platformu mevcut olarak Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Sancaktepe, Üsküdar ve Ataşehir’de hizmet veriyor. 11 deposu olan BiSu yıl sonunda 50 deposu ile Anadolu Yakası’nın tamamı ve Avrupa Yakası’nın birçok yerinde hizmet vermeyi planlıyor.

BiSu platformunun hedefleri arasında ise kullanıcıları daha yakından tanımak ve onlara en iyi hizmeti sunmak bulunuyor. Uygulama içerisinde su içme hatırlatıcısı ve randevulu sipariş gibi özel seçenekler de yer alıyor.

YORUMLAR