Yerli Oyun Bus Simulator: Ultimate, 250 Milyon İndirilme Barajını Geçti

Zuuks Games’in aktardığı yeni bilgilere göre Bus Simulator: Ultimate oyunu 250 milyonluk indirilme barajını geçti ve önemli bir başarı elde etti.

bus simulator ultimate
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Zuuks Games oyunu Bus Simulator: Ultimate 2019 yılının Haziran ayında ortaya çıkmıştı. Bugün gelen haberlere göre ise 250 milyonluk indirilme barajını geçtiği ortaya çıktı. Simülasyon kategorisinde dünyanın en fazla indirilen mobil oyunu olan Bus Simulator: Ultimate en yakın rakiplerinden 50 milyon daha fazla indirildi.

bus simulator, bus simulator ultimate, mobil oyun

Otobüs yolculuğuna dair her ayrıntıyı en iyi şekilde aktarabilen Bus Simulator: Ultimate, oyuncuların Avrupa ülkeleri, ABD, Brezilya ve Türkiye gibi ülkelerde otobüs yolculuğunu deneyimlemesine yardımcı olur. 40’ı Türkiye olmak üzere dünya çapında ortalama 200’den fazla otogarın ince ayrıntısına kadar modellendiği oyun İstanbul Esenler Otogar’ının yenilenmiş halini de yansıtıyor.

Yeni Oyun Yolda

Oyuncuların bir otobüs ile başlayarak filo ve otobüs şirketi kurabilecekleri şehirlerarası otobüs simülasyonu oyunu, yeni aldığı güncelleme ile çok oyunculu moda da sahip oluyor. Bus Simulator: Ultimate oyunu Android ve iOS versiyonlarına sahip.

Zuuk Games firması aynı zamanda son zamanlarda yeni bir oyun üzerinde de çalışıyor. Bus Simulator: Ultimate’in dışında 20’den fazla oyuna sahip olan Zuuks Games, Truck Simulator: Ultimate isimli oyununu bu ay piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR