Commencis, Yaz Kampüsü ile Personellerine Bodrum’da Çalışma İmkanı Sunuyor

Commencis Yaz Kampüs programının Haziran ve Eylül 2021 tarihlerinde toplam 12 hafta süreceği haberleri ortaya çıktı. Program detayları bir hayli ilgi çekici.

commencis
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Dijital dönüşüm alanında hizmetlerini sürdüren teknoloji şirketleri arasındaki Commencis, pandeminin başlangıcından beri uyguladığı uzaktan çalışma modelini yaz döneminde tekrar yeniliyor. Şirket, Commencis Yaz Kampüsü adı altında yeni bir uygulamayı daha hayata geçirmeyi planlıyor.

Haziran ve Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Commencis Yaz Kampüsü programı ise toplam 12 hafta boyunca devam edecek. Şirketin bu yenilikçi programı, çalışma ortamını tatil köylerine taşımayı hedefliyor. Commencis çalışanları, dönüşümlü bir şekilde Bodrum’da bulunan Hapimag Sea Garden Resort tatil köyünde uzaktan çalışma sistemine devam ederken, aileleri ve yakınlarıyla da tatilini sürdürebilecek.

Trendler Yakından Takip Ediliyor

Yaz aylarında Commencis’te staj yapan stajyerler de Commencis Yaz Kampüsü programından istedikleri şekilde yararlanabilecekler. Programın, Commencis çalışanlarını sosyal mesafeye uygun ortamda bir araya getirmeleri ve şirket kültürünü yaşatmayı hedeflediği söyleniyor.

Commencis bünyesine katılmayı düşünenler Senior Business Analyst, Backend Engineer, Senior Backend Engineer, Project Manager ve DevOps Engineer gibi açık rollerden yararlanabilirler. Trendleri yakından takip eden Commencis, yeni süreçte popüler olabilecek çalışma trendlerine de bir hayli hakim.

Deloitte Insights tarafından hazırlanan 2021 Global İnsan Kaynakları Trendleri Raporu içerisinde işlerin yeniden tasarımına geniş bir şekilde yer verildi. Rapor içerisinde zindeliği uygulamaya imkan verecek çalışma alanları ve tasarlamanın önemine vurgu yapıldı.

YORUMLAR