Decathlon 2. Şans Mobil Uygulaması Üzerinden Spor Eşyalarınızı 2. El Olarak Satabilirsiniz

Decathlon, 2. Şans uygulamasını başlattı. Kullanmadığınız spor ürünlerini, marka fark etmeksizin bu uygulama üzerinden satabilirsiniz.

ikinci el spor ürünleri
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Decathlon, kullanmadığınız spor ürünlerini satabileceğiniz yeni bir platformu hayata geçirdi. İsmi, 2. Şans olan bu uygulama ile sporseverler arasında ikinci el satış döngüsü kurulması sağlanacak. Hepimiz yakından biliyoruz ki moda sektörü küresel alanda büyük bir ivme yakaladı ve spor ürünleri de bu ekosistemin önemli bir parçası. Evinizde kullanmadığınız halde yer kaplayan ve elden çıkarmak istediğiniz spor ürünleri şimdi bir 2. Şans hesabı açarak yükleyebilirsiniz. 

Decathlon, yen girişimi için “Doğa olmadan spor olmaz” sloganını kullanarak sporseverleri dönüşüme teşvik ediyor. Döngüsel ekonominin yükselişte olduğu bir dönemde bunu spor odaklı hale getiren marka, küresel ekonomiye katkı sağlamayı hedefliyor.

Marka Fark Etmeksizin 2. Şans

Türkiye’de 40 mağazasıyla hizmet veren Decathlon, Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri. Marka şimdi 2. Şans’ın mobil uygulaması üzerinden yaptığınız satışlarla hem evdeki kalabalıktan kurtulmuş olacaksınız hem de uygun fiyatlı ürünler satın alabileceksiniz. Bildiğiniz gibi spor ürünleri bazen çok pahalı olabiliyor.  

2. Şans uygulamasını, App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Decathlon, B’twin Çocuk Bisikletlerinize Talip

Decathlon, süresiz garantili olan B’twin bisikletler için de yeni bir hizmet geliştirdi. Marka, çocuğunuza küçük gelen veya artık kullanılmayan bisikletlerinizi sizden satın alıp yeniden kullanıma hazırlıyor. 

YORUMLAR