İzmirli Girişimden Dünyanın İlk Özel Ambulans Çağırma Uygulaması: İyileş

İzmir’den yeni girişim! Dünyanın ilk özel ambulansı İyileş, hizmete başladı.

dünyanın ilk özel ambulans çağırma uygulaması
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Dijital dünya son yıllarda gördüğü ilgiyi artırsa da pandeminin de etkisiyle 2020’den itibaren iyice güçlendi. Yeni girişimciler de bu alanda yeni fikirler üretmeye devam ediyor. İzmir merkezli İyileş atılımı, dünyanın ilk özel ambulansı olduğu iddiasıyla yola çıktı. Özellikle pandemi döneminde işlerlik kazanması ve talep görmesi beklenen bu yeni uygulamayı iOS ve Android cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

İyileş’e katılmak isteyen ambulanslar öncelikle belirlenen kalite standardına uymak zorunda. Farklı firmaların ambulanslarını uygun fiyatlarla seçebiliyorsunuz. Ücreti önceden ödediğiniz için herhangi bir aciliyet durumunda vakit kaybetmenin de önüne geçiliyor.  Kullanımı gayet basit olan uygulama, diğer birçok mobil aplikasyon gibi hizmeti değerlendirme imkanı da sunuyor. Diğer özellikleri arasında kredi kartı ile ödeme ve rezervasyon da bulunmakta. Eğer kronik rahatsızlığınız varsa ve düzenli bir şekilde hastaneye gitmeniz gerekiyorsa önceden ambulans rezerve edebileceksiniz. 

Uygulamayı indirdikten sonra ad-soyad, e-mail, cep telefonu ve belirleyeceğiniz şifre ile üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR