File Market’in Mobil Uygulaması Kullanıma Sunuldu

BİM çatısı altında faaliyetlerini sürdüren File Market, uygulaması ile müşterilerine eve servis hizmeti sunuyor. Uygulama iOS ve Android için aktif durumda.

file market
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye’nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan BİM’in BİMPARA ve FİLEPARA gibi ödeme imkanı veren uygulamalar ile karşımıza çıkması geçtiğimiz günlerde haber olmuştu. BİM üzerinden faaliyetlerini sürdüren File Market ise yeni uygulama ile ürünlerini müşterilerinin kapısına kadar teslim edecek.

Çalışma şekli olarak istegelsin ve Migros Sanal Market’e benzer olan File Market, belirlenen 2 saatlik zaman aralığında teslimatı sağlıyor. Pratik bir şekilde kullanılabilen File Market uygulamasını kullanmak için teslimat adresini seçmeniz yeterli oluyor.

Sınırlı Bölgelerde Hizmet Veriyor

File Market uygulamasının şimdilik sadece Ümraniye ve Ataşehir bölgelerinde aktif bir şekilde hizmet sunduğu biliniyor. Adresi seçtikten sonra size en yakın teslimat saatini adres kısmının yanında görebiliyorsunuz. Saati de isterseniz kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Alışverişlerinizi bir sonraki gün teslim alabilme imkanınız da bulunuyor. Geniş bir kategoride ürün sunan uygulamada 16 farklı kategori ürün çeşidi bulunuyor. Uygulama üzerinden sipariş verebilmek için minimum sepet tutarı 200 TL olarak belirlenmiş durumda.

Uygulama içerisinde favoriler kısmı da yer alıyor. Sık satın aldığınız ürünleri favorilerinize ekleyerek alışveriş sürecinizi hızlandırabiliyorsunuz. ‘’Hesabım’’ kısmı üzerinden ise geçmiş siparişlerinizi detaylı şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. File Market uygulaması şu an iOS ve Android için aktif durumda.

YORUMLAR