Getir, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın Şort Sponsoru Oldu

Hızlı market uygulaması Getir, sponsorluk turunu Fenerbahçe ile sürdürüyor.

getir fenerbahçe kadın basketbol takımı sponsoru
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye’nin en hızlı büyüyen market uygulaması Getir; Tottenham ve Galatasaray’ın ardından Fenerbahçe kadın basketbol takımına sponsor oldu. Fenerbahçe’ye “Zaman Sponsoru” olarak da destek veren girişim, artık kadın basketbol takımının şort sponsoru.

İmza töreninde yerini alan Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek verdiği demeçte şunları söyledi: 

“Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “Sattığımız market ürünleri her yerde var ama biz yarattığımız iş modeliyle Getir’de aslında zaman satıyoruz. Maçlarda olduğu gibi bizim iş modelimizde de her dakika çok kıymetli. Bu kapsamda, ülkemizin en büyük ve en köklü kulüplerinden Fenerbahçe ile 1,5 senedir devam eden ‘Zaman Sponsorluğu’ iş birliğimizi bu yıl da sürdürmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu sene ayrıca Fenerbahçe ile birlikteliğimizi bir adım daha öteye taşıdık. Fenerbahçe Futbol Takımı sponsorluğumuzdan sonra Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na da sponsor olduk. Fenerbahçe Kadın Basketbol takımının yıldızları artık şortlarında Getir logosu taşıyacak. Spora yatırım yapmaya ve Fenerbahçe gibi seçkin kulüplerimize destek vermeye devam edeceğiz.”

Fenerbahçe tarafından ise Kulüp Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan açıklama yaptı: “Fenerbahçe olarak alanında öncü ve örnek olan, geçtiğimiz ay 6. Yılını kutlayan ve bu kadar kısa süre içinde ülkemizi yurt dışında verdiği hizmetlerle gururlandıran Getir ile güçlenerek devam eden bir birlikteliğimiz var. Güçlü birlikteliğimizin hem Kulübümüz hem de Getir markası adına büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Getir attığı adımlarla spor dünyasına da öncü ve örnek olma yolunda emin adımlarla yürüyor. Fenerbahçe taraftarı kulübünün yanında olan markalara değer ve güç katar. Getir markasının da bunu 1,5 yıldır yakinen deneyimlediğini biliyoruz. Bu iş birliğimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ortaklığımızın her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”

YORUMLAR