E-Ticarette Yeni Ortaklık: Git Kargo ve ikas İş Birliği

E-ticaret sektöründe kargo operasyonlarını yeni nesil bir anlayış ile ilerleten Git Kargo ve hızlı e-ticaret altyapısı sunan ikas, yeni bir iş birliği duyurdu.

git kargo, ikas, e-ticaret
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Yerli girişimlerin kendi içerisinde yaptıkları iş birlikleri çoğu insanı heyecanlandırıyor. Bu gelişmeler kullanıcılara büyük avantajlar da sunabiliyor. İki yerli girişim olan Git Kargo ve ikas, yaptıkları yeni iş birliği neticesinde markalara teslimat yapma seçeneklerini daha avantajlı fiyatlar ile sunuyor.

Git kargo, gün içi teslimat ve şehirlerarası 24 saat hedefli teslimat hizmetleri ile e-ticaret alışverişlerinin sürekliliğini sağlıyor. ikas ise e-ticaret dünyasına girmek isteyen işletmelere hızlı ve güvenilir altyapı sunuyor.

Hız ve Zaman Odaklı

Git Kargo gibi odağı hız ve zaman olan ikas, hizmet sunduğu e-ticaret markalarına Git Kargo üzerinden teslimat yapma seçeneğini avantajlı fiyatlar ile sunuyor. Markalar, kullanıcılara sundukları hızlı alışveriş deneyimlerini hızlı teslimat ile sonuçlandırmaktan memnun olduklarını belirtti.

Git Kargo kendi içerisindeki yazılım ekipleri sayesinde sadece bir kargo şirketi değil, teknoloji ile iç içe girmiş hibrit bir model olduğunu ve ilerleyen süreçlerde yeni iş birliklerinin de kendileri için önemli olduğunu vurguladı.

Markaların e-ticaret sürecindeki en büyük problemlerin kargo operasyonları olduğunu söyleyen Git Kargo Kurucu Ortağı Yusuf Yıldız, ‘’Alıcıların en büyük istekleri olan harita üzerinden canlı kargo takibi sistemimizi, destek hatlarına bağlanmadan sunuyoruz. Kargo operasyonlarını e-ticaretin verimliliğine gölge düşüren bir ayrıntı olmaktan çıkarmayı sürdürüyoruz.’’ açıklamasını yaptı.

YORUMLAR