Hepsiburada’nın Dijital Cüzdanı Hepsipay, Hizmete Sunuldu

Hepsiburada, dijital cüzdan hizmetini başlattı. Yeni Hepsipay özelliği ile HepsiPara’larınızı harcayabilirsiniz.

hepsipay e cüzdan
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye’nin en önemli e-ticaret platformlarından Hepsiburada, Hepsipay Cüzdanım isimli dijital cüzdanını hizmete sundu. Hepsiburada uygulamasının içinde “Hesabım” seçeneğinin alt kısmında görülebiliyor. “Ödemeler burada işler yolunda” sloganıyla hizmete başlayan özellik,  dijital bir cüzdan olarak hizmet verecek. Buradan dijital cüzdanınıza eklediğiniz HepsiPara’larınızı ödeme yöntemi olarak kullanabilir. 

Daha önce dönemsel kampanyalar içerisinde kullanıma sunulan özellik artık daimi olarak uygulamanın bir parçası haline getirildi. Buradaki bakiyenizle alışveriş yaptığınız takdirde sepet tutarınızın bir kısmını, Hepsipapel olarak geri kazanabileceksiniz. Hesabınıza aktarılacak papellerin tutarı şimdilik değişken gibi dursa da şu kesin ki 90 gün içerisinde kullanmazsanız hesabınızdan silinecek. 

Hepsipay ile şimdilik sadece nakit ödeme yapılabiliyor.. Altın, takı mücevher ve dijital ürünler için yapılan işlemlerde de kullanılamıyor. 

Hepsipay Cüzdanım, temelde Trendyol Cüzdan ve n11 Cüzdan ile benzer bir yapıya sahip. Dijital cüzdanlar, e-ticaretin en parlak dönemini yaşadığı günümüzde küresel birçok şirket tarafından aktive edilmiş durumda. 

YORUMLAR