Hürriyet Emlak, İsmini Hepsiemlak Olarak Değiştirdi

Emlak ilanları sitesi olan Hürriyet , kurumsal kimliğini yeniledi ve Hepsiemlak olarak yoluna devam edeceğini açıkladı.

hepsiemlak, hürriyet emlak
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Yeni çalışma modeli ve kurumsal kimliği hakkında açıklamalar yapan Hürriyet Emlak, geleceğe yönelik planlarından bahsetti. İsim değişikliği yaparak Hepsiemlak adını alan Hürriyet Emlak, stratejilerinin değişmesinden dolayı bu değişikliğe gittiğini duyurdu.

Yeni dönemde daha iddialı hedeflerin yanı sıra hız ve güven üzerine kurulu bir politika izleyeceklerini açıklayan şirket köklü ve genç bir marka olma yolunda kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri bir kimlik edinme kararı aldığını söyledi.

Teknoloji Yatırımları ve Pandemi Desteği

Pandemi döneminde emlak ofisleri için özel kampanyalar geliştirdiklerini duyuran Hepsiemlak Eş Genel Müdür Zeynep Tandoğan, ilk etapta 1 ay daha sonra 2 ay ücretsiz üyelik imkanı verdiklerini söyleyerek, ‘’Kampanya kapsamında 15 bini aşkın emlak ofisine 10 milyon TL’den fazla destek sağladık.’’ ifadelerini kullandı.

Teknoloji yatırımlarıyla ilgili de konuşan Tandoğan, ‘’İlan girişlerini 2 dakikaya indirerek hız odaklı hizmetler vermeye başladık. Ayrıca ilan sayfalarında WhatsApp ikonu kullanarak kullanıcıların iletişim kurabilmelerini daha pratik bir hale getirdik. Türkiye’nin kapsamlı ‘’Haritadan Arama’’ özelliğini sunarak dijital platformlardaki çalışmalarınızı geliştirdik. Aylık 25 milyon trafiğimiz ve 10 milyonluk kullanıcımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sahte İlanlara Önlem

Emlakçılar için getirilmiş mesleki yeterlilik şartları konusunda da açıklamalar yapan Tandoğan, sahte ilanların önüne geçebilmek adına özel bir birim kurduklarını söyledi. Ayrıca bu konuda sıkı denetimler yapıldığının da altını çizdi. Gayrimenkul sektörünü de değerlendiren Tandoğan, salgınla beraber bahçeli ve teraslı evlere talebin arttığını belirtti.

YORUMLAR