İBB ve TikTok Kadın Girişimciler için Bir Arada

İBB ve TikTok kadın girişimcilere destek vermek için kampanya ortaklığı yapıyor.

21 atölye eğitim canlı yayın
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

@ekrem.imamoglu

#kadınişletmeciler için online atölyelerimiz başladı. İsmek ve TikTok iş birliğiyle başlattığımız canlı yayınlarımız için 👉 @ismek.istanbul

♬ orijinal ses – Ekrem İmamoğlu

İSMEK (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları), popüler sosyal medya platformu TikTok ile iş birliği kurdu. Büyük bir kitleye kadın girişimcilerin tanıtımını yapacak projenin her yaştan insana ilham olması hedefleniyor. İSMEK’in hazırladığı atölye çalışmaları canlı yayınlanacak. Yine aynı şekilde başarı hikayelerinin paylaşımına da özen gösterilecek. Bu proje kapsamında İSMEK’in eğitimlerinin 1 saatlik seansları canlı yayın şeklinde paylaşılacak. Pek nedir bu eğitimler? Eğitimler takı tasarım, dikim, yemek, bahçıvanlık, dijital pazarlama, siber zorbalıktan korunma başta olmak üzere atölyelerle birlikte 21 adım işlenecek. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kampanya ile ilgili yaptığı TikTok paylaşımında şunları söyledi: “Bütün kadın girişimcilerimiz için çok özel bir program hazırladık. Bu programı onların atölye çalışmalarıyla daha verimli işler yapabilmeleri için hazırladık. İSMEK’teki deneyimli eğitimcilerimiz bu süreci sizlerle paylaşacaklar. Canlı yayınlarla bütün kadın girişimcilere eğitim imkanı tanıyacağız. Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerinden kadın girişimcileri eğitim programlarımıza davet ediyoruz.”

YORUMLAR