IdeaSoft, E-Ticaret Firmaları için Kendi App Store’unu Başlattı

Türkiye'nin önde gelen yazılım şirketlerinden IdeaSoft, şirketlerin pratik kullanımına sunulan App Store atılımını başlattı.

ideasoft profesyonel destek
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

E-ticaret yazılımları hazırlayan IdeaSoft, pandemi sonrası ilgilinin daha da arttığı çevrim içi girişimlerin ihtiyaçlarını daha kolay çözebilmek için IdeaSoft App Store’u kullanıcıların hizmetine sundu. Artık işinizi büyütmek, network sağlamak veya teknolojik destek almak için bu uygulamayı kullanabileceksiniz. İçerisinde sizi onlarca farklı uygulama karşılayacak. IdeaSoft’un resmi iş ortakları tarafından hazırlanan bu gereçler şirketlerin olası ihtiyaçlarına göre ayrılmış olarak karşınıza çıkacak. SEO, Google Analytics, Mail Yönetimi gibi dijital pazarlama uygulamalarının yanı sıra sosyal medya hesaplarının da siteye entegre edilmesi yalnızca birkaç dokunuşla yapılabilecek. Birçok diğer ihtiyacınıza da yardımcı olacak bu platforma linkten ulaşabilirsiniz.

CEO Seyhun Özkara bu yeni atılımları ile ilgili şunları söyledi: “Türkiye’nin lider e-ticaret altyapısı olarak, IdeaSoft App Store ile bir ekosistem oluşturduk ve bu ekosistemin içerisine Türkiye’deki farklı altyapıların, farklı yazılımların birbiriyle entegre çalışabilmesine olanak sağlayan bir uygulama mağazası açtık. Bu mağaza, tüm geliştiricileri ve ürünleri kolayca IdeaSoft’un servisleri ile entegre edebilir, ürünlerini IdeaSoft müşterilerine sunabilir hale getiriyor. Böylece Türkiye’deki hem yazılım ekosistemini destekliyor hem de Türkiye’de hizmet verdiğimiz on binlerce firmanın farklı sektörel ihtiyaçlarına çözüm sunmaya olanak sağlıyoruz.”

Farklı hizmetlerin tek bir çatı altında birleştirilmesi kullanıcılar için harika bir özellik. Bu sebeple birçok uygulamaya alakalı alakasız ek hizmet özellikleri ekleniyor. Türkiye’nin güvenilir yazılım şirketlerinden IdeaSoft’un bu hizmeti de çok işe yarayacak gibi görünüyor. Telefonunuzda küçük bir danışman taşımak gibi olacak.

YORUMLAR