IKEA’dan Akıllı Telefonlar için Görünmez Şarj Cihazı

IKEA, son ürünü ile herhangi bir masayı kablosuz şarj cihazına dönüştürmenizi sağlar.

ikea görünmez şaj aleti
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

IKEA, dijital saatler ve diğer temel eşyaların yanı sıra ev elektroniğinde de ürün çeşitliliğini artırmaya çalışıyor. Son ürünlerinden SJÖMÄRKE kablosuz şarj cihazıyla cihazlarınızı evde veya ofiste kaybolma tehlikesi olmadan şarj edebilirsiniz. Bu benzersiz şarj cihazı, akıllı telefonunuz için kablosuz bir şarj noktası sağlamak üzere masanızın hemen altına yerleştirilir. 

SJÖMÄRKE’yi masanızın altına monte edip telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Minimum 8mm maksimum 22mm mesafe ile çalışır. Mesafe çok yakın veya uzaksa şarj cihazı çalışmayacaktır.

Hızlı şarj özelliği ve çalışma alanınızdaki dağınıklığı en aza indirmek için harikadır. 6 fitlik bir kabloya sahip olması, herhangi bir kısıtlama olmaksızın yüzeylerin altına yerleştirmek için size bolca esneklik sağlar. Ayrıca montajı kolaydır: Güvenli bir yüzey için ürünle birlikte verilen çift taraflı yapışkan bandı kullanmanız yeterli. Ek olarak, kalıcı bir bağlantı için vidalar veya diğer donanımlarla monte edebilirsiniz. Genel olarak, herhangi bir karmaşık kurulum gerektirmeden zahmetsiz şarj sağlar. 

Şarj Gücü: 5 Watt

SJÖMÄRKE, Qi destekli tüm cihazların kablosuz şarj edilmesini destekler, böylece çeşitli Android akıllı telefonlara veya Apple iPhone’a enerji sağlayabilir. Bununla birlikte, maksimum beş watt ile çalışır. Dolayısıyla bazı üreticilerin mümkün kıldığı daha hızlı kablosuz şarj modları kullanılamaz. Qi’nin düşük voltajı, telefonunuzu gerçekten bir duvara takmaktan biraz daha yavaş şarj edeceği anlamına gelir, ancak bu, telefonunuzu her bıraktığınızda otomatik olarak şarj edecek bir şey için küçük bir eksik sayılabilir. 

IKEA, kullanıcıların şarj yüzeyini kolayca bulması için “artı” / + şeklinde bir işaret de verir. Bu işareti şarj cihazının üzerine yerleştirmelisiniz.  SJÖMÄRKEayrıca güvenlik amacıyla bir sıcaklık ve güç monitörü ile birlikte gelir. 

IKEA SJÖMÄRKEKablosuz Şarj Pedi elbette sadece masaların altına değil, aynı zamanda rafların veya komodinlerin altına da takılabilir, böylece akıllı telefonunuzu yatağın yanında şarj edebilirsiniz. Fiyatı ise 40 dolar.

YORUMLAR