İş Bankası’ndan Yeni Dijital Platform: Pazarama

İş Bankası e-ticaret alanlarındaki yetkinliklerinde yeni bir ekosistem yaratabilmek için farklı bir dijital platformu hayata geçirdi.

pazarama, iş bankası, maximum mobil
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

E-ticaret dünyasındaki yetkinliklerini yeni bir ekosisteme dönüştürmek için Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. altında yeni bir platformu hayata geçiren İş Bankası tekrar gündemde.

Büyük bir hız ile yaygınlaşan ve birbirine benzeyen hizmetler sunulan e-ticaret sektörü sadece ürün satışı odaklı değil aynı zamanda ekosistem anlayışı ile hizmet ve marka işbirliklerine de odaklanıyordu.

Pazarama adı verilen yeni platform değer ve dayanışma odaklı, yerel üreticilere güç verebilecek bakış açısı ile doğuyor. Uygulama marketlerinden Maximum Mobil indirerek ulaşabileceğiniz Pazarama üzerinde giyim, elektronik, evcil hayvan ürünleri, oyunlar ve daha birçok farklı kategoriyi bulabilirsiniz.

Maximum Mobil Uygulaması ile Başlıyor

Yeni dijital platform akaryakıt ödemeleri, ulaşım kartı yüklemesi ve yemek siparişi gibi farklı kategorileri de içeriyor. Bütün hizmetlerini tek bir platform üzerinden veren platform kullanıcılara indirim, taksit ve puan gibi kolaylıklar da sunuyor.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Topkapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sezen, ‘’Günümüz gereksinimleri ve müşteri beklentilerini sürekli değerlendirme altında tutuyoruz. Ödeme sistemleri alanındaki varlığımızı, yükselmeye devam eden e-ticaret alanındaki yetkinliklerimiz ile birleştirdik.’’ söylemlerinde bulundu.

Pazarama sayesinde kullanıcılar tek bir uygulama üzerinden ürün ve hizmet satın alabilecekler. Pazarama finansal hizmetleri ve e-ticareti birbirine entegre ederken iki alanda da değer odaklı bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Bankanın kurulduğu günden yana taşıdığı misyonun bir parçası olarak hayat bulan Pazarama iş ortakları ve paydaşlarıyla başarılara imza atacak gibi gözüküyor. Yeni başlayan bu yolculuğun ise ekosisteme büyük bir değer kazandırması bekleniyor.

YORUMLAR