Kargolarınızı Tek Yerden Takip Etmenizi Sağlayan Uygulama: Kolibu

Kolibu girişimi ile kargolarınızı tek bir uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

kolibu
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

E-ticaret sitelerinden alışveriş yaptığınız zaman birden fazla yerden sipariş verdiyseniz kargo bekleme sıkıntıları yaşıyor olabilirsiniz. Gelecek kargoyu beklemekten ziyade kargoların hangi ürünlere ait olduğunu karıştırıyor da olabilirsiniz.

Kargoların ayrı ayrı takip edilmesi ise ortaya ciddi bir zaman kaybı çıkarıyor. Bu sorunun önüne geçmek isteyen Kolibu ise farklı firmalardaki kargoları tek yerden takip edebilmenizi sağlıyor. Kolibu uygulaması iOS ve Android kullanıcıları için aktif durumda. Bu uygulamadan yararlanabilmek için yapmanız tek şey ise uygulamayı indirmek.

Ücretli ve Ücretsiz Üyelik Sistemi

Kolibu uygulamasının ücretsiz kısmı aynı anda 20 kargoya kadar imkan veriyor. Uygulama üzerinden kargoları takip etmek isterseniz ana sayfada alt kısımda çıkan + işaretine tıklamanız ve kargo şirketini seçtikten sonra takip numaranızı ekleyebiliyorsunuz.

Paketinizi artırarak güncel indirimli fiyatlarıyla 2.99 TL’ye kadar ayda 100 karga ya da indirimli fiyat ile 4.99 TL’ye ayda 200 kargoya kadar takip imkanı elde edebiliyorsunuz. Premium üyelik paketlerinden yararlandığınız zaman reklamsız kullanım deneyimi de elde edebiliyorsunuz.

E-ticaret alışverişlerinin yaygınlaştığı dönemde oldukça yararlı bir uygulama olarak ön plana çıkan Kolibu uygulamasından sizler de yararlanarak kargo takibini daha pratik bir hale getirmeyi deneyebilirsiniz. Böylelikle zamandan da tasarruf elde edebilirsiniz.

YORUMLAR