Evinizi Ofis Ortamına Dönüştüren Girişim: Kurumsal Ofis

Kurumsal Ev, evlerinizi kurumsal ofis ortamlarına dönüştürebilecek yeni girişimiyle evde yer kaplamayan kompakt kabinleri ve yeni ofis sistemini değiştiriyor.

kurumsal ev, kurumsal ofis
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Evler son yıllarda okul, atölye, spor salonu, sosyalleşme ve daha pek çok amaçlı olarak kullandığımız alanlar arasında yer alıyor. Bu durumun salgın geçse bile kalıcı olabileceği de düşünülüyor. Bu noktada insanlar evlerinde nasıl daha fazla rahat edebileceklerini ve çalışma ortamlarını eve en iyi şekilde nasıl taşıyabileceklerini düşünüyorlar. Hareketsizliğe ve evdeki gürültüye karşı oluşturulan özel tasarımlar, yatarak çalışma mobilyaları ve çalışma standları olarak öne çıkıyor. Kurumsal Ev’in evleri ofis ortamına dönüştüren pratik çözümleri bir hayli ilgi çekiyor.

Yeni Normalleşmenin İdeal Ev Ofisleri

Kurumsal Ev ürünlerine bakıldığı zaman kompakt çalışma kabinleri öne çıkıyor. Çalıştığınız esnada ev ortamından izole olabilmenizi sağlayan ve çalışma saatleri dışında dolap gibi kapaklarını kapatarak gizleyebileceğiniz tasarımlarıyla ilgi görüyor. Tasarımlar, evinize uyum sağlayabilecek ve şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtabilecek şekilde özelleştirilebiliyor. COMFORT Çalışma Ünitesi ve daha ufak versiyonu olan COMFORT MINI ile beraber TREND Çalışma Ünitesi ve META Çalışma Sistemi gibi dört ayrı ürün sunuluyor.

Kurumsal Ev hizmetleri ofis kurulumunun geleceği hakkındaki öngörüleri kuvvetlendirebilecek türden oluyor. Danışmanlık, kurumsal lease ve kurumsal kimlik gibi uyarlamalara sahip olan hizmetler yeni normale uygun ev-ofisleri oluşturabilmenize katkı sağlıyor. Garanti BBVA uzaktan çalışma ekipleri de Kurumsal Ev’in çözüm ortakları arasında yer alıyor.

İnsanlara yardımcı olabilmek ve en uygun ev-ofis dengesini yaratabilme hedefi taşıyan Kurumsal Ev, ihtiyaçlarınıza uygun çalışma düzenini satın almanızı veya isterseniz kiralayabilmenizi de sağlıyor. Şirketler kurumsal kimliğini çalışanlarının evlerine yansıtmak istedikleri zaman sizin adınıza gerekli analizler yapılıyor ve hizmet kapsamı ortaya çıkarılıyor.

Çatı şirketi REDA’nın mimar ve iç mekan tasarımcılarından oluşan Kurumsal Ev, istediğiniz mobilyaları adresinize teslim ediyor. Montaj kısmı da Kurumsal Ev tarafından üstleniliyor. Mobilyaların kurumsal kiralama süreci boyunca garantisi de oluyor. Bakım ve onarımlar da hizmetler kapsamında sizlere sunuluyor.

YORUMLAR