LC Waikiki Maymunu Geri Döndü!

LC Waikiki’nin ikonik maymunu geri döndü.

lc waikiki maskot maymunu
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Okul alışverişinin başladığı son dönemde birçoğumuzun çocukluğunun simgelerinden ikonik LC Waikiki maymunu geri döndü. Okul alışverişini markanın internet sitesinden yapan herkes, maymunlu defter hediyesi gönderilecek. 

Waikini’nin 90’lara damga vuran maskotu, sadece giyim ürünlerinde değil çantadan kalemliğe neredeyse her üründe yer aldı. Eski alışveriş poşetlerinin üzerindeki kocaman maymun figürü çok ünlüydü. Ayrıca alışveriş sonunda verilen sticker’ları dahi vardı. Markanın yılları içinde hem koleksiyonunu hem de hedef kitlesini genişletmesiyle ünlü maymun geride bırakılmıştı. 

Retro pazarlamanın popüler olduğu son yıllarda ara ara eski maskotun yüzünü görebiliyoruz. Son okul kampanyası da hem ebeveynleri hem de çocukları sevindirecek cinsten. Okul alışverişinizi i LC Waikiki’nin online sitesinden yaparak kapakta ünlü maymunun olduğu hediye not defterlerine sahip olabilirsiniz. 

 LC Waikiki E-Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş, LinkedIn’den yaptığı duyuruyu:

“Okul alışverişini LC Waikiki online sitemizden yapan anne babalarımıza ufak bir sürpriz yapalım istedik. Nostaljik maymunumuzun kapakta yer aldığı defterimizi, bizlerin en değerlileri miniklerimize sağlık ve başarı getirmesi dileğiyle hediye ettik. Ekibimizden bir arkadaşımızın kızının, ben okula yeni başlıyorum diye LC Waikiki bana hediye göndermiş diyerek sevincini paylaşması bizleri çok mutlu etti. Tüm güzellikler hep onlarla olsun.” açıklamasıyla paylaştı. 

YORUMLAR