LIM Flowers, Tohum Öncesi İlk Yatırımını Aldı

LIM Flowers ekibi yeni bilgiler paylaştı. Ekip tarafından paylaşılan bilgilere göre LIM Flowers’ın tohum öncesi yatırım turunda ilk yatırımını aldığı söylendi.

lim flowers
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Çiçek odaklı olan yeni nesil bir abonelik servisi LIM Flowers girişimi kısa süre içerisinde gündeme gelmeyi başaranlar arasında bulunuyor. Bugün gelen yeni bilgilere göre ise LIM Flowers’ın tohum öncesi yatırım turunda ilk yatırımını aldığı ortaya çıktı.

Ekibin paylaştığı güncel bilgilere göre, hizmet kalitesini artırabilmek ve ekibi büyütebilmek için tohum öncesi yatırım turunda melek yatırımcılar tarafından yatırım alındığı söyleniyor. Mevzu bahis yatırımın 1 milyon doları aştığı da gelen diğer bilgiler arasında yer alıyor.

Taze ve Egzotik Çiçek Aranjmanları

LIM Flowers platformuna ne kadar yatırım yapıldığı ve hangi melek yatırımcıların dahil olduğu ile ilgili net bilgiler ise henüz paylaşılmadı. Alınan yatırımlar LIM Flowers platformunun hizmet kalitesini artırabilmesi ve çekirdek ekibini büyütebilmesi için bir hayli yararlı olacak gibi gözüküyor.

2020 yılının Nisan ayında Begüm Günay Kırbıyık tarafından hayata geçirilen LIM Flowers, müşterilerine taze ve egzotik mevsim çiçeklerinden kendi aranjmanlarını yapabilme imkanı veriyor. Online alışveriş imkanı sunan LIM Flowers içerisinde birçok farklı ürün çeşidi bulunuyor.

Müşteri deneyimi üzerine odaklanan LIM Flowers, bu çerçevede e-ticaret platformunun yeni versiyonu üzerinde çalıştığını da belirtti. Bugün alınan yatırım ile beraber Türkiye’deki yaygın çiçek alışverişi kültürünü de değiştirmeye bir adım daha yaklaştıklarını söyleyen LIM Flowers kurucusu Begüm Günay Kırbıyık, tüm yatırımcılarına kendilerine bu fırsatı sundukları için teşekkür ettiğini de belirtti.

YORUMLAR