OnePlus, Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

OnePlus, Türkiye pazarına giriş yapıyor. Böylece akıllı telefon modelleri yeni bir kullanıcı kitlesi olarak ülkemize de açılmış olacak.

Teknoloji şirketi Türkiye'de
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Çin merkezli elektronik şirketi OnePlus, Türkiye’de ürün servis etmeye başladı. Marka’nın sunduğu ilk telefon markası OnePlus Nord N10 telefonunun 5G modeli oldu. Bu model, şirketin en iyi bilinen telefonlarından birisi ve kolay kullanımı ile diğer telefonlardan ayrılıyor. Tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise orta segmentte uygun fiyatlara bulunuyor olması. Telefonun kullanıcılara vaadi, uzun bir pil ömrü başta olmak üzere kaliteli görsel deneyim ve çoklu kamera sistemi. 

OnePlus Avrupa Strateji Başkanı Tuomas Lampen, Türkiye’ye de sunacakları Nord N10 modelinden ve gelecek planlarından şu şekilde bahsetti: “Avrupa ve Hindistan’da ilk OnePlus Nord modelini piyasaya sunmamızdan bu yana kullanıcılarımız daha da uygun fiyatlı OnePlus ürünlerinin geleceğini görebiliyorlardı. OnePlus Nord N10 5G modelini daha fazla kullanıcıya ulaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kullanıcılarımıza daha büyük ölçekte üst düzey deneyimler sunabilmek için ürün portföyümüzü geliştirmeye devam edeceğiz.

OnePlus’ın Kurucu CEO’su Pete Lau ise şöyle bir demeç verdi: “OnePlus’ın misyonu daha iyi teknolojiyi dünyayla paylaşmak… Bu bizim en ileri teknolojileri daha fazla kullanıcının erişimine sunmak için çok çalışmamız anlamına geliyor. OnePlus Nord N10 5G, sunduğumuz akıllı telefon seçeneklerini daha çeşitli fiyat aralıklarına yaygınlaştırma stratejimizde bir sonraki adımı temsil ediyor. Artık daha fazla kullanıcı kaliteden ödün vermeden rahat bir deneyim yaşayabilecek.

YORUMLAR