Yerli Girişim PackUpp ve CarrefourSA, Market Teslimatında İş Birliği Yaptı

Kurumsal firmalar ve e-ticaret sitelerine hizmet sunan PackUpp,, CarrefourSA ile iş birliğini geliştirmeye devam ediyor.

packupp, carrefoursa
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye’de  teslimat hizmetlerinin bütün süreçlerini dijitalleştiren ve kurumsal firmalara, ‘’Sonraki Gün’’, ‘’Aynı-Gün’’ ve ‘’3 Saatte Ekspres’’ teslimat hizmetleri veren PackUpp CarrefourSA ile iş birliğine devam ediyor.

Temmuz 2020 yılında 12.5 milyon TL değerleme ile ilk yatırımını alan PackUpp, 6 aylık sürenin ardından 100 milyon TL’lik bir değerlemeye erişmişti. Böylelikle ikinci yatırım turu tamamlanmıştı.

PackUpp, CarrefourSA Online Market üzerinden yapılan alışverişleri ve Alo Sipariş ile WhatsApp üzerinden alınan siparişlerin teslimatlarını profesyonel bir ekip ile geliştiriyor. Türkiye’de 21 şehir ve tatil beldesinde güvenilir hizmet veren PackUpp, Hızlı Gelsin taleplerini de aynı kalite ile sürdürüyor.

10 İl ile Başlangıç

Hayata geçirilen yenilikçi iş modelleriyle İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Denizli, Mersin, Tekirdağ, Bursa, Muğla, Adana ve Ankara illerinin yanında en yoğun 10’dan fazla tatil beldesinde de saha teslimat hizmeti sunuluyor.

Online market siparişleri ile beraber WhatsApp uygulaması üzerinden alınan market siparişlerinin yanı sıra Lezzet Arası siparişleri ile Hızlı Gelsin talepleri de güvenilir şekilde tüketicilere sunuluyor.

CarrefourSA ek sipariş ve slotlu çalışma modellerindeki hızlı adaptasyon süreci sonrası bütün online süreci tek bir yazılım ve lojistik ekibi ile yönetebilir hale getiren ekip bu süreçte kuryeleri de GPS ile takip edebilecek sistemlerden destek aldı. Teslimat sürecinin bütün aşamalarını dijital hale getiren ekibin daha hızlı ve güvenilir hizmet sunma hedefleri ise devam ediyor.

YORUMLAR