Aynı Gün Teslimat Şirketi PackUpp’ın Yeni Özellikleri ile ‘’Evde Yoktunuz’’ Dönemine Son!

Aynı gün teslimat özelliği ile dikkat çeken yerli girişim PackUpp, ‘’evde yoktunuz’’ sorununu çözebilmek için iki ayrı özelliğini duyurdu.

packupp
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Online alışveriş taleplerinin artmasıyla beraber hızlı teslimat seçeneklerine olan ihtiyaç da arttı. Paketlerin hızlıca kullanıcılara ulaşması teslimatlardaki en değerli kriterlerden oldu. Kullanıcılara paket teslimatını hızlı ve güvenilir olarak sunan PackUpp uygulaması ‘’Komşuma Bırak’’ ve ‘’Haritadan Canlı İzleme’’ gibi özellikleri ile ‘’evde yoktunuz’’ sürecine son veriyor.

Pandemi sürecinde artmaya başlayan yoğunluk ile geç gelen kargoların yanı sıra, ‘’Geldik, evde yoktunuz’’ söylemi de kullanıcıların memnun olmadıkları konuların başında yer alıyordu. Teslimat hizmetlerinde teknolojik ve köklü bir değişim yapan ve bütün teslimat sürecini dijital hale getiren PackUpp, iki yeni özelliği ile kullanıcılara esnek teslimat süreçlerini sunuyor.

Paketleri Haritadan Canlı İzleme ve Adres Değiştirme

Türkiye’de yeni nesil aynı gün teslimat ve sonraki gün teslimat hizmetiyle dikkat çeken PackUpp, teslimat süreci başladığı zaman kullanıcılara gelen SMS ile paketleri haritadan izleyebilme imkanı veriyor.

Bu yeni özellikler sayesinde sipariş verdikten sonra adres değiştirmek isteyenler, gelen SMS içerisinde bulunan ‘’Komşuma Bırak’’ özelliği üzerinden teslimatlarının adresini değiştirebilecekler.

Üstün teknoloji ile hayata geçirilen sistem ile paketi kullanıcıya teslim etme oranlarında %100’e ulaşabildiklerini söyleyen PackUpp kurucu ortağı ve CEO’su Semih Emre Özcan, ‘’Teslimat sürecinde alıcıya ulaşamadığımız zaman sürücü-alıcı arasındaki telefon görüşmelerini de santral üzerinden gerçekleştiriyoruz. Böylelikle kişisel bilgileri güvence altında tutuyoruz. Teslimat puanlama ve yorum yapma özelliği de sunarak müşteri memnuniyetini yakından takip ediyoruz.’’ açıklamasını yaptı.

YORUMLAR