Pınar’dan Yeni E-Ticaret Platformu: PınarOnline

Pınar markası, e-ticaret platformu PınarOnline'ı başlattı.

pınaronline platformu
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Pandemi süreci ile beraber e-ticaret faaliyetlerinde ciddi bir artış ortaya çıktığı görülüyor. Her türden online alışverişlerin katlandığı bu özel dönemde, mevcut e-ticaret platformları faaliyet alanlarını genişletiyor ve yeni isimlerin de e-ticaret dünyasına giriş yaptığı görülüyor. Bu platformlar arasına son olarak Pınar markasının hayata geçirdiği PınarOnline da katılıyor.

PınarOnline’ın internet sitesine girdiğiniz zaman süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri görebiliyorsunuz. Aynı zamanda içecekler, su ve soslar da bulunuyor. Ürünleri sepete herhangi bir üyelik oluşturmadan ekleyebilmeniz de mümkün. İstediğiniz ürünleri ekleyerek sepete gittiğiniz zaman karşınıa poşet ücreti ve 6.90 TL’lik teslimat ücreti de çıkıyor.

Elektrikli Araçlar ile Teslimat Hedefleri

Sepeti onaylayacağınız esnada çıkan kampanyalardan yararlanmak isterseniz üyelik oluşturmanız da gerekiyor. Fakat kampanyalardan yararlanmak istemiyorsanız üye olmanıza da gerek yok. Sepeti onaylayabilmek için telefon, e-posta adresi ve adres bilgilerinizi girdikten sonra teslimat zamanını seçebiliyorsunuz.

PınarOnline şu an Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Ümraniye ve Sarıyer gibi ilçelerde hizmet veriyor. Sınırlı ürün grupları ise tüm Türkiye’ye kargo ile teslim ediliyor. PınarOnline ürünlerinin yakın bir zaman içerisinde Ankara ve İzmir’de de özel araçlar ile tüketicilere sunulması bekleniyor. Markanın hedefleri arasında ise 2025 yılına kadar %100 elektrikli araçlarla teslimat bulunuyor. 

YORUMLAR