ABD Pazarında Büyümek İsteyenler için “Pre-Explore New York Hızlandırma Programı” Başvuruları Açıldı

Pre-Explore New York Hızlandırma Programı ABD pazarında yer almak isteyenler için 250 bin dolarlık yatırım şansını da beraberinde getiriyor.

pre-explore
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

ABD pazarına giriş yapmak ve bu pazardaki çalışmalarını geliştirmek isteyen SaaS firmaları için Pre-Explore New York hızlandırma programının başvuruları açıldı.

Bu yıl 3. defa gerçekleştirilecek olan özel program Teknoloji Yatırım A.Ş. ve ABD’deki önemli hızlandırma programlarından olan ERA Global ile beraber başlatılıyor.

new york, pre explore

Ekim ve Kasım ayları arasında online olarak yapılacak olan programa seçilmiş firmalardan 2 kurucunun katılım hakkı olacak. Seçilen firmalar için program ücretleri Teknoloji Yatırım tarafından karşılanacak.

Pre-Explore New York kapsamında ERA Global networklerinden faydalanarak firmanıza uygun müşteri ihtiyaçlarını araştırabilme ve ürün pazarına uygunluğun test edilebilmesinden yararlanabileceksiniz.

250 Bin Dolar Yatırım Şansı

Uygun ürünlerin konumlandırılması ve rekabet avantajlarının belirlenmesinde destek alabileceğiniz program aynı zamanda ABD bölgesindeki yatırımcılara özel etkinliklere katılabilme hakkı da tanıyor.

ABD pazarına giriş sürecinde kullanabileceğiniz 250.000 dolarlık yatırım için başvuru yapabilirsiniz. Eğer hedefiniz ABD pazarına açılmak ise belirtilen tarihlerde online hızlandırma programlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Başvurular değerlendirilme altına alındıktan sonra önceliklendirilen firmalar ile görüşmeler sağlanacak. Pre-Explore aşamasını geçen ve ABD pazarına giriş stratejilerini başarılı bir şekilde tamamlayan firmalar, uygulama sürecinde kullanabileceği 250 bin dolarlık yatırım olanakları için değerlendirilecek.

YORUMLAR