Starbucks, CarrefourSA Marketlerde Yerini Almaya Başladı

Starbucks, CarrefourSA ile yaptığı iş birliği sayesinde marketlerde yer almaya başladı.

starbucks carrefoursa şubeleri
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks, Sabancı Holding’in ortağı olduğu CarrefourSA ile gerçekleştirdiği iş birliği ile adından söz ettiriyor. 11 Haziran’dan beri CarrefourSA’nın  İstinye Hiper marketinde ve 23 Haziran itibariyle Anadoluhisarı Gurme şubesinde Starbucks bölümü yer alıyor. Anadoluhisarı CarrefourSA Gurme’deki açılışa Shaya Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek Starbucks Türkiye Başkan Yardımcısı Figen Ilgaz , CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, CarrefourSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı katıldı. 

Türkiye’de bir ilke imza atan bu ortaklık ile market alışverişi için gelen müşteriler birer kahve alabiliyor veya kahve almak için markete girenler farklı ihtiyaçlarını da markete gelmişken alabiliyor. İki tarafın da kazandığı bu kârlı anlaşma ilerleyen zamanda daha fazla markete yayılacak gibi görünüyor.  

Starbucks açılış kampanyası olarak ilk 3 gün boyunca mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde 1 içecek alana diğerini ücretsiz verecek. 

“Alışveriş Yaparken Kahve Molası”

CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, iş ortaklığı hakkında verdiği demeçte şunları söyledi: 

CarrefourSA olarak müşterilerimize hizmetin doğrusunu sunmak için marka iş birlikleriyle alışveriş deneyimini sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşterilerimize alışveriş yaparken bir kahve molası, hatta kahvelerini içerken alışveriş yapma imkânı sunuyoruz. Böylelikle tüm ihtiyaçlara aynı adreste cevap verebiliyoruz.”

YORUMLAR