Bankacılık Pazaryeri TeklifimGelsin, 7 Milyon TL Değerleme Üzerinden Yatırım Aldı

Bankaların kişiye özel tüketici kredi ürünleri, kredi kartı teklifleri ve mevduatlara ulaşılasını sağlayan TeklifimGelsin, yeni bir değerleme yatırımı aldı.

teklifimgelsin
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Açık bankacılık kanallarını kullanarak farklı bankaların hizmetlerini tek bir çatı altında sunan TeklifimGelsin, yatırım aldığını açıkladı. Elde edilen bilgilere göre TeklifimGelsin, 7 milyon TL üzerinden değerleme yatırımı aldı.

Melek yatırımcı Gülermak İnşaat İcra Kurulu Üyesi Mustafa Gökhan Erkuş’un gerçekleştirdiği yatırımın finansal detayları ise tam olarak paylaşılmadı. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda kolay, hızlı ve güvenilir hizmetler sunan TeklifimGelsin platformu kullanıcıların bankaların tekliflerini karşılaştırabilmesine imkan sağlıyor.

2021 yılının Ocak ayında TeknoKent Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek bünyesinde kurulan platform, bankaların kullanıcılara özel olan tekliflerine erişebilmesini kolay hale getiriyor.

Çalışmalar Hızlanıyor

TeklifimGelsin’in İTÜ Çekirdek sayesinde aldığı mentorluk ve destekler ile güçlü temeller oluşturduğunu söyleyen TeklifimGelsin kurucu ortağı ve CEO’su İlhan Cem Zararsız, elde ettikleri yatırımın tamamını ekibin büyümesi için kullanacaklarını belirtti.

Yatırım süreci için açıklamalar yapan Melek Yatırımcı Mustafa Gökhan Erkuş, gerek açık bankacılık gibi geleceği olan bir alanda çalışmaları gerekse kadronun alan üzerinde uzmanlardan oluşmasından dolayı firmanın önemli bir misyon üstleneceğini de sözlerine ekledi.  

YORUMLAR