Telegram’a Çoklu Görüntülü Arama Özelliği Geliyor

Uzun süredir beklenen çoklu görüntülü arama özelliği nihayet Telegram uygulaması için kullanıcılara sunuluyor.

telegram görüntülü arama
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan Telegram, grup sesli sohbetlerini video konferans görüşmelerine dönüştürebileceğiniz yeni bir özelliği hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Koronavirüs dönemi ile beraber evden çalışma koşullarına uygun olarak sunum yapmanız veya dosyalar paylaşmak istediğiniz zaman Telegram üzerinden ekranınızı paylaşabileceksiniz. Bu özellik Zoom platformuna alternatif arayanlar için bir hayli ilgi çekici olacak.

Kişi Sayısı Sınırlı Olacak

Bunun yanı sıra yeni güncelleme ile çoklu görüntülü arama özelliğinin de geleceği duyuruldu. Yeni güncelleme ile beraber birtakım kısıtlamalar da söz konusu oluyor. Grup görüntülü arama sohbetine katılma sayıları 30 kişiyi aşamayacak.

Rakam büyük bir ihtimal ile çoğu kişi için yeterli olacak gibi görünüyor. Telegram platformunun yenilenmiş sesli sohbetleri aynı zamanda canlı etkinlikleri ve diğer sürpriz özellikleri de destekleyebilecek.

Yenilenmiş sohbetlere tabletlerden ve masaüstü bilgisayarlardan da katılabileceksiniz. Tablet görüşmelerine uygun yeni düzenlemeler geleceği de açıklanan haberler arasında yer alıyor.  

YORUMLAR