Telegram, Görüntülü Görüşmelerde Katılımcı Sayısını 1000’e Çıkardı

Telegram görüntülü görüşmelerdeki kullanıcı sayıları yükseltildi. 30 ile sınırlı olan kullanıcı sayısı yeni güncelleme ile 1000 kişiye yükseltildi.

telegram
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Telegram’ın haziran ayında yayına aldığı görüntülü grup görüşmesi özellikleri daha fazla kullanıcıya ev sahipliği yapabilmek için kapsamlı bir hale getirildi. Telegram son sürümü ile beraber artık 1000 kişiye kadar görüntülü grup görüşmeleri yapılabiliyor.

telegram

Telegram platformunun kendi özel blog paylaşımında kullanıcı limitlerini kademeli olarak artırmaya devam edeceklerini de belirtti. Ünlü şirket, kullanıcıların yüksek çözünürlükte video izleyebilmeleri için güncellemeler yaptıklarının da altını çizdi.

Arka Plan Uygulamaları Devam Edecek

Kullanıcılar artık birebir görüntülü aramalar esnasında ekranlarını sesli olarak paylaşabilecekler ve mesajlarını da izin verilen eski seçenekler gibi otomatik olarak silinebilecek konuma getirebilecekler.

Kendi video mesajlarınızı kaydederken, cihazınızın gelen diğer seslerini de arka planda devam ettirebiliyorsunuz. İşlem sırasında müzik veya podcast dinleyebilir ya da video izleyebilirsiniz. Telefonunuzun arka kamerasıyla kayıt yaparken yakınlaştırma özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Güncellenmiş medya düzenleyicisi yakınlaştırma sırasında fırça genişliğini de küçültüyor. Böylelikle kullanıcılar fotoğraflar ve videolar üzerinde ayrıntılı bir şekilde çizim yapabilecekler. Platformun Android uygulaması için son sürüm farklı oynatma hızlarını da destekliyor. iOS kullanıcıları ise cihazların tüm yakınlaştırma seviyelerini kullanabilecekleri yeni bir uygulama içi kameraya sahip olabilecekler.

YORUMLAR