Türkiye Petrolleri, TP Mobil Uygulaması ile “Şimdi Al, Sonra Öde” Trendine Dahil Oldu

Akaryakıt ödemelerini dijital inovasyon ile bir araya getirmeyi hedefleyen Türkiye Petrolleri’ne ait TP Mobil uygulaması yeni bir çözüm sundu.

tp mobil
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye ile beraber tüm dünyayı etki altına alan Corona virüs salgını dijital dönüşüm ve inovasyonu önemli bir ölçüde hızlandırıyor. Akaryakıt ödemelerinde dijital inovasyon sunmayı planlayan Zülfikarlar Holding bünyesinde hizmet veren Türkiye Petrolleri, TP Mobil uygulamasıyla yeni bir çözüm sunuyor.

tp mobil

TP Mobil uygulaması tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özel bir ekosistem yaratıyor. Tüketicilere anında, kefilsiz ve banka hesabı olmadan limit başvurusu ile akaryakıt alıp sonra ödeyebilecekleri bir hizmet veriyor. Bu yeni çözüm Colendi, TurkPara ve Visa iş birliği ile geliştiriliyor.

Android ve iOS için Yayında

TP Mobil web sitesinde bulunan bilgilere göre uygulamayla beraber mobil ödeme yöntemleriyle araçtan inmeden ödeme, anında size özel tanımlanmış hazır limit ile ödeme gibi imkanlardan yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda dijital cüzdan ile alışveriş imkanı da ortaya çıkıyor.

Dijital çağın dinamiklerine uygun olarak her sektörün uzman olduğu iş alanına ek olarak ödeme çözümleri geliştiriliyor ve tüketicilere bütüncül çözümler sunuluyor. TP Mobil uygulaması hemen alıp sonra ödeme sistemi üzerine çalışıyor. TP Mobil uygulaması şu an Android ve iOS işletim sistemlerinde yer alıyor.  

YORUMLAR