Trendyol, Gel-Al Noktalarını 1 yılda 11 Bine Ulaştırdı

Popüler e-ticaret platformu Trendyol, Gel-Al noktalarının ağını genişletmeye devam ediyor. Gel-Al noktaları 11 bine ulaştı.

trendyol, gel al
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye’nin ve dünyanın popüler e-ticaret platformları arasında yer alan Trendyol, geçen yıl hayata geçirdiği ve esnalara da ek gelir sağlayan Trendyol Gel-Al noktalarının ağını genişletmeye devam ediyor. 1 yıllık süre içerisinde ortalama 2 milyon Trendyol müşterisinin tercih ettiği Gel-Al noktalarındaki sayı 11 bini buldu.

trendyol

Türkiye’nin lider markaları arasındaki Trendyol’un geçen yıl hayata geçirdiği Gel-Al hizmeti evde olmayan ya da evde kargo beklemek istemeyen müşterilerin en sık tercih ettiği platformlardan oldu.

Gel-Al aynı zamanda esnaflardan ve kargo şubelerinden 7 gün 24 saat boyunca siparişinizi alabilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda Trendyol Gel-Al hizmetini tercih eden kişilere 10 TL’lik indirim kuponu da sunuluyor.

Gel-Al Noktaları Gelişiyor

Gel-Al noktaları için başvuru yapan esnafların sayısında da sürekli artış yaşanıyor. Trendyol Gel-Al noktası olan 5 bin esnaf, kargo dağıtımıyla ek gelir elde edebilirken, Gel-Al noktası olmalarının işlerine büyük bir fayda sağladığı da görülüyor.

Haftada en az 6 gün açık olan ve dükkanlarında internet erişimi olan esnaflar paketleri güvenli bir şekilde muhafaza ederek Gel-Al noktası olabiliyorlar. Trendyol Gel-Al noktaları arasında bulunan kargo otomatları 7 ilde 500 adede ulaşırken, sayının gelecek yılın sonlarında dört katına çıkması söyleniyor.  

YORUMLAR