Trendyol, Market Hizmetine İste Gelsin ve Migros’u Ekledi

Trendyol market servislerine İste Gelsin ve Migros’u ekledi. İki şirket de Trendyol’un hızlı market servislerinde değil, randevulu teslimat kısmında bulunuyor.

trendyol, hepsiburada, istegelsin
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Hepsiexpress’in İste Gelsin platformuyla entegre edildiği geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Dijitale doğan İste Gelsin, dijital kanalların her birini aktif bir şekilde kullanıyor. API servisleri ile market sektörünün de dijital merkezlerine konumlanmak isteyen platform, daha önce Morhipo ve Vodafone ile iş birliği yapmıştı.

Şimdi ise Trendyol’un market servislerine İste Gelsin ve Migros’un eklendiği görülüyor. Bu iki şirket Trendyol’un randevulu teslimat kısmında görülüyor. Trendyol uygulamasında hızlı market kısmına tıkladığınız zaman üst menüde 2. bölümde yer alan randevulu teslimat kısmından bu iki uygulamaya ulaşabilmeniz mümkün.

Kullanıcılar için Büyük Fayda Sağlayacak

Trendyol’un hızlı market servisleri geçen yıl ağustos ayında devreye alınmıştı. O zamandan beri Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde market teslimatı sunan firmalar başarılı bir çalışma politikası izliyordu.

İste Gelsin ve Migros gibi büyük oyuncuların da Trendyol ve Hepsiburada platformlarında bulunması kayda değer bir gelişme olarak nitelendiriliyor. Migros son dönemde SuperApp olma ilerleyen şirketlerden oluyor. Migros Sanal Market, Migros Ekstra ve MoneyPay uygulamalarını bir araya getiren marka birçok farklı hizmete tek yerden erişebilme imkanı sunuyor.

YORUMLAR