Türk Telekom, KOBİ’lere Sosyal Medyada Pazarlama Desteği Veriyor!

Türk Telekom, KOBİ’lere dijital alanda yeni fırsatların kapılarını aralayabilmeleri için avantajlı reklam hizmetleri sunmaya başlıyor.

türk telekom kobi desteği
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

KOBİ’lerin dijital dünyada yeni fırsatları yakalayabilmeleri için çalışan Türk Telekom, avantajlı paketler ile Facebook ve Instagram reklam hizmetleri sunuyor. İşletmelere dijital dünyada reklam stratejileri ve yönetimi konusunda destek sağlanacak.

türk telekom

Türk Telekom KOBİ’lerin dijital pazarlardaki rekabet gücünü artırabilmek için Facebook ile iş birliği yaparak Instagram ve Facebook reklam hizmetini KOBİ’lere sundu. Türk Telekom, yaptığı çalışmayla işletmelere reklam stratejileri ve yönetimi konusunda profesyonel bir ekiple destek veriyor.

Doğru Hedefleme

Facebook ve Instagram reklam hizmetleri ile KOBİ’lerin potansiyel müşterilerine dijital kanallar üzerinden ulaşabilmelerine destek sunan Türk Telekom, raporlama desteği de sunuyor. Raporlama ile işletmeler, hedef kitlelerine ait olan ilgi alanları, davranış ve konum bilgileri doğrultusunda hareket edebilecekler.

Dijitalleşme sürecinde KOBİ’lerin en yakın çözüm ortaklarından olan Türk Telekom, projeyle işletmelerin doğru müşteri kitlesine ulaşabilmesini sağlayacak. Böylelikle marka bilinirliği ve satışlarının da artması hedefleniyor.

Türk Telekom, proje çerçevesinde KOBİ müşterilerine 5 bin ile 50 bin TL arasındaki dört farklı paket seçeneği veriyor. Reklam gösterim adetleri değişiklik gösteriyor. Paketlerden birini seçen KOBİ’ler, erişimlerini ve internet sitelerinin trafiğini artırabilmek için yeni stratejiler belirleyerek reklamları bu duruma göre optimize edebiliyorlar.

YORUMLAR