Türkiye’nin İlk Podcast Ajansı: TTWW Media

TTWW Media, ekibine kattığı uzman gazetecilerle birlikte podcast hizmeti vermeye başlıyor. Ajans, çalışacağı kurum ve kuruluşlara podcast hizmeti verecek.

Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türkiye’nin ilk podcast ajansı olmaya hazırlanan TTWW (Talk the Talk, Walk the Walk) Media, yeni medyada yerini alıyor. Ses temelli uygulamalar ve bu tür uygulamaların özelinde podcastler özellikle evlerde kalmaya zorlandığımız pandemi sürecinde büyük ilgi görmüştü. Geride kalan radyo kültürünün gelişmiş bir devamı olarak telefonlardan dinlenen podcastlerin pandemi atlatıldıktan sonra da azımsanmayacak bir grubun alışkanlığı haline geleceği düşünülüyor.

TTWW Media, podcast kanalının kurulumdan içerik yönetimine ve hatta marka konumlandırılmasına dek hizmet verecek. Markaların kendi podcast kanallarını kurmalarına yardım edecek ve ilgi çekici içerik planlamaları ile müşterilerinin bu yolda ilerlemesini kolaylaştırıp değerlerini artıracak.

İlk podcast ajansımızın kuruluş ekibinde gazeteci-yazar Elif Ergu Demiral, yine gazeteci ve spor ekonomisi yazarı Ceyhun Kuburlu, gazeteci ve otomotiv ekonomisi yazarı Emre Özpeynirci, teknoloji yazarı, TV yapımcısı ve sunucusu Ahmet Can, akademisyen gazeteci Dr. Aylin Löle, gazeteci Rahim Ak ve TV yapımcısı Dr. Artunç Kocabalkan bulunmakta.

YORUMLAR