Türkiye’nin Slack’e Özel ilk Haber Uygulaması Bundle Oldu

Türk çevrim içi medyası Bundle, Slack’te hizmet vermeye başladı.

ekip iletişim platformu
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

2014 yılında İstanbul’da kurulan ve Türkiye’nin en sevilen haber uygulamalarından biri haline gelen Bundle, Türkiye’nin Slack’e özel ilk haber uygulaması oldu. Özellikle uzaktan çalışma dönemiyle birlikte birçok kurumun kullanmaya başladığı Slack, ekibin iletişimini sağlayan bir iletişim platformudur. Günde 12 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip ortak çalışma platformunu 100 Fortune şirketinden 65 tanesi halihazırda kullanıyor. 

bundle anlık bildirimleri slack

Aylık 1,1 milyon aktif kullanıcısı olan Bundle’ın anlık bildirimleri artık Slack kanallarından alınabilecek. Böylesine güçlü ve küresel bir platform ile birlikte çalışmak Bundle’ın iş dünyasına ulaşmasını kolaylaştırdığı gibi etki alanını da küresel çapta genişletecektir. Şu anda 20 ülkede 22 farklı kategoride ve 13 binin üzerinde haber kaynağı barındıran Bundle’ın bu iş birliği yükselen ivmesinin başlangıcı olabilir. 

Bundle şimdi, Slack App Directory’de Media & News kategorisinden indirilebiliyor. Bu bağlantıya tıklayarak Bundle’ı Slack ekibinize entegre edebilirsiniz. 

YORUMLAR