Uber Türkiye, Aşı Olmaya Giden Herkes için Ücretsiz

Uber, Türkiye'de aşı olmaya gidenler için gidiş ve dönüş olmak üzere 2 defa ücretsiz taksi hizmetini belirli şartlar kapsamında sunmaya başlıyor.

uber, uber taksi
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Uber, Türkiye’deki Covid-19 aşı sürecine olumlu bir etki yaratabilecek yeni bir kampanyaya imza attı. Uber’in yeni kampanyası sayesinde aşı olmaya gidecek kişiler ücretsiz taksi hizmetinden yararlanabilecekler. Aşı olmak isteyen ve toplu taşımayı kullanmaya çekinen kişiler hastaneye giderken ve dönerken taksi ile ücretsiz seyahat edebilecekler.

40 TL’ye Kadar 2 Defa Ücretsiz

Yeni başlayan kampanya ile beraber aşı olmaya giden kişilere 40 TL’ye kadar 2 defa ücretsiz yolculuk hizmeti verilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için ise UBERAŞI promosyon kodunu kullanabiliyorsunuz.

İndirim kodunu kullanmak için yolculuğun İstanbul ve Ankara’daki devlet hastanelerinden herhangi birinde başlaması ya da bitmesi sizlerden bekleniyor. Aşı olmak için evinizden hastaneye kadar ücretsiz olarak gidebilirsiniz. Aynı zamanda dönüş kısmında bir kez daha Uber çağırarak evinize ücretsiz dönebilirsiniz.

Uber Türkiye’de sadece Ubertaksi hizmeti sunuyor. Lüks yolcu taşımacılığı hizmeti olan UberXL ise uzun süredir ülkemizde yasaklı.

YORUMLAR