VESTELCELL Kullanıma Sunuldu

Vestel ve Türk Telekom iş birliği yeni bir operatörün kullanıma sunulması ile sonuçlandı: VESTELCELL

vestelcell yeni operatör
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Vestel ve Türk Telekom iş birliği ile hazırlanan VESTELCELL, kullanıma sunuldu. Türk Telekom’un mobil iletişim hizmeti aracılığı ile piyasaya sürülen yeni operatörün ilk hedefi yerli tüketiciye ulaşmak. 

VESTELCELL’in kullanıcılara özel hazırladığı tarifelerin fonksiyonelliği ilk aşamada ilgi çekiyor. Tarifeler, Vestel alışverişlerinde kullanılabilecek hediye çeki kampanyaları da barındırıyor. Operatör kullanıcıları Vestel ürünleriyle birleştirilen çeşitli indirim ve kupon fırsatlarından yararlanabilecek. 

Vestel CEO’su Turan Erdoğan, girişimleriyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Vestel olarak ürettiğimiz teknolojiyi dünyanın dört bir yanından 157 ülkeye ulaştırıyoruz. 1800 kişilik Ar-Ge kadromuz ile bireylerin hayatını kolaylaştıracak ürünleri geliştirirken, tüketicilerimize katma değerli hizmetler sunmaya odaklanıyoruz. VESTELCELL de bu anlayışla doğdu. Mobil iletişim kanallarında yeni uygulamalar ve katma değer yaratma amacıyla çıktığımız bu yolda, ülkemizdeki mobil iletişim kullanıcılarına ve sektörümüze yeni uygulamalar sunacağız. VESTELCELL ile ilk hedefimiz 5 yılda 250 bin kullanıcıya ulaşmak.

VESTELCELL’in ikinci kolu Türk Telekom’un CEO’su Ümit Önal ise yeni operatörleri için şöyle konuştu:

 “Türkiye’nin alanlarındaki lider markalarından olan iki millî değeri Türk Telekom ve Vestel’in sinerjisi ile ülkemizin menfaatleri doğrultusunda yerli ürün ve teknoloji kullanımını daha da artırmayı amaçlıyoruz. Bu iş birliği sayesinde faturalı mobil hat tercih eden kullanıcılar için yeni bir seçenek olan VESTELCELL’i kullanıcıların deneyimine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yalnızca faturalı hat hizmeti sunan VESTELCELL’de şimdilik 3 tarife bulunuyor. Katlanan Mini, Katlanan Midi ve Katlanan Maksi isimli tarifelerin fiyatları 35, 45 ve 55 lira şeklinde sıralanıyor. Tarife isimlerindeki “katlananan” vurgusu, internet paketinin 1 yıl boyunca iki katlandığını ifade etmek için seçilmiş. 

VESTELCELL müşterisi olmak için Vestel mağazalarına gidebilir veya online şekilde müşteri hizmetlerine bağlanarak hat başvurusu yapabilirsiniz. 

Vestelcell Sebepler” sloganı ile ilerleyen markanın reklam filmini ekliyoruz.

YORUMLAR