Yerli Girişim WeWalk, Amazon Tarafından Seçilen En İyi 5 Girişimden Biri Oldu

Dünyanın akıllı bastonu olarak tanımlanan ve aktif bir şekilde kullanılan WeWalk, en iyi 5 girişimden biri olarak seçildi.

wewalk girişim
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Geçen yıl 5 milyon dolarlık yatırım alan akıllı baston projesi WeWalk dünyanın en akıllı bastonu olarak tanımlanıyor ve 37 ayrı ülkede aktif bir şekilde tercih ediliyor. Bugün gelen yeni bilgilere göre ise Amazon Launchpad programı çerçevesinde en iyi 5 girişimden biri olarak WeWalk’un seçildiği ortaya çıktı.

Amazon Launchpad programı kapsamında düzenlenen Amazon Launchpad Innovation Awards ile beraber belirli kategorilerde ödüller dağıtılıyor. Mevzu bahis yarışmanın birincisi halk oylaması tarafından ortaya çıkacak. WeWalk’un da yer aldığı 5 girişimin birinci olması durumunda Amazon desteklerinin yanı sıra 100 bin euroluk ödül de sunulacak.

7 Temmuz Tarihinde Yarışma Sonuçlanıyor

WeWalk tarafından gelen bilgilere göre 100 bin euroluk ödül, girişimin daha geniş kitlelere ulaştırılması ve bağımsız çalışmalarında değerlendirilecek. WeWalk’un Kürşat Ceylan, Gökhan Meriçliler ve Sadık Ünlü tarafından 2017 yılında kurulduğunu hatırlamakta da fayda var.

WeWalk’a oy vererek sizler de yarışmada kazanabilmeleri için destek olabilirsiniz. Oylamalar 7 Temmuz tarihinde sona erdikten kısa bir süre sonra birinci açıklanacak.

YORUMLAR