Yemeksepeti iWallet ile Çalışanlarına Yeni Haklar Tanıyor

Yemeksepeti, personellerine sağladığı özel ve yeni mobil uygulama iWallet sayesinde çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı planlıyor.

yemeksepeti, iwallet
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarabilmenin anahtarının mutlu çalışanlar olduğuna inanan Yemeksepeti platformu, çalışan memnuniyeti ve bağlılığını artırabilecek yeni çalışmalarına imza atmaya devam ediyor.

Yemeksepeti tarafından çalışanların kullanımına sunulan yeni iWallet uygulaması, çalışanların yan hak bütçelerini diledikleri şekilde harcayabilmelerini sağlıyor. Tamamen dijital bir cüzdan olan iWallet çalışanlara pek çok farklı kategoride harcadıkça puan kazanabilme hakkı veriyor. iWallet içerisinde 20 binin üzerinde fiziksel ve online mağazada alışveriş imkanı da bulunuyor.

Sürdürülebilir Bir Marka Olma Yolunda İlerliyor

Yemeksepeti çalışma deneyimlerini daha da zenginleştirebilecek uygulama çerçevesinde çalışanların iWallet uygulamalarına belirli miktarda ödül puanlar da yüklenecek. Çalışanlar puanları farklı perakende mağazaları, akaryakıt istasyonları ve süpermarket gibi birçok ayrı yerde kullanabilecekler.

iwallet

Çalışanlar aynı zamanda diledikleri zaman iWallet uygulamasına kredi kartlarıyla bakiye de yükleyebiliyorlar. Yüklenen puanlar bittiği zamanlarda da harcadıkça kazanmaya devam edebiliyorlar.

Yemeksepeti olarak daima kendini yenileyen, dijital yenilikleri takip eden bir kültüre sahip olduklarını açıklayan İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı İlke Şentürk Öksüz, ‘’Yemeksepeti ekibi olarak başarıların mutlu çalışanlar sayesinde elde edilebileceğini iyi biliyoruz. Bu kapsamda personellerimize en iyi çalışma şartlarını ve ek imkanlarını sunuyoruz. Yeni iWallet uygulamamız bu durumun en iyi örneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Bütün çalışma arkadaşlarımızı kapsayan bir yaklaşım neticesinde veri odaklı, güçlü ve sürdürülebilir bir işveren markası olmayı planlıyoruz.’’ açıklamasını yaptı.

YORUMLAR