Zoom Uygulamasına Rakip Yeni Yerli Uygulama: Octapull

Türk girişimi olan Octapull, dijital teknoloji sektörüne iki ayrı ürün ile çıkacağını ve Zoom rakibi bir girişime de sahip olduklarını belirtti.

octapull zoom rakibi
Simge Gümen

Yazar

Simge Gümen

Türk girişimleri arasındaki Octapull 1 yıl süren geliştirme ve yazılım çalışmalarından sonra Octapull Pro ve OctaMeet adlı yeni ürünleriyle piyasaya gireceğini duyurdu. Octapull Pro, şirketlerin saha satış yönetimleri ve ekipleri için kapsamlı bir hizmet sunacak.

Uygulama sayesinde saha görüşmelerini uzaktan planlamak, takip etmek ve raporlamak kolaylaşacak. Günümüzde saha ziyaretleriyle kanal yönetimi yapan şirketlerdeki yeni nesil trendler arasında müşterileri ziyaret etmek yerine uzaktan görüşme düzenlemek yer alıyor.

Türkçe Dil Desteği de Sunuyor

Müşteriler ile şirket temsilcilerinin gerçekleştirdiği görüşmelerin online görüşmelere evrilmesi sürecinde Octapull Pro büyük bir rol üstlenecek. Personel sayıları, filo giderleri zaman konusunda tasarruf sunan uygulama dönüşümün etkin şekilde yapılabilmesini de sağlayacak.

octapull

OctaMeet uygulaması ise bireysel ve şirketler arasındaki uzaktan çalışma ve iletişimi pratik bir hale getirecek. Son dönemlerde hayatın vazgeçilmezi haline gelen video konferans çözümlerini sunacak olan OctaMeet, İngilizce ve Türkçe olarak geliştiriliyor.

OctaMeet aynı zamanda Türkçe destek sağlayabilen ilk kitlesel video konferans uygulaması olarak da dikkat çekiyor. Sunucuların yurtiçinde yer alacak olması sebebiyle güvenlik ve hız konusunda da kullanıcılara avantaj sunulacak. Birçok farklı amaca hizmet edebilecek OctaMeet uygulamasının Zoom uygulamasına iyi bir rakip olması bekleniyor.

YORUMLAR